Příprava dat

V případě, že si návrhy pro výrobu chcete připravit sami nebo Vám data připravuje grafické studio, je potřeba dodržet následující požadavky.
Potisk reklamního textilu

Jedná-li se o texty, loga popř. kreslené obrázky, je nutné dodat grafiku tzv. ve vektorech, tzn. ve formátu

CDR., EPS., AI. popř. PDF, a to vždy v křivkách.

Budete-li si přát potisknout reklamní textil fotografií, požadujeme fotografii ideálně dodat v elektronické podobě, v co nejvyšší kvalitě, a to ve standardních formátech jako je

JPG., TIFF. nebo BMP.

V případě, že bude Vaší předlohou jakýkoli tištěný materiál, je nutné nám předlohu dodat, tato předloha bude seskenována a použita pro další přípravu. V případě skenování je nutné počítat s jistou ztrátou kvality, oproti originálu.
Vhodně připravená data, je možné zaslat na náš email, v případě většího ojemu dat doporučujeme data zaslat přes www.uschovna.cz.
Tiskoviny (vizitky, letáky, brožury apod.)

Jakékoli tiskoviny je vhodné připravit v programu

CDR. popř. jako tiskové PDF.

Doporučujeme připravovat data na spad, ideálně 4 mm na každou stranu. Nevhodné je dodání tiskových dat v DOC. V takovém případě jsme nuceni data přepracovat. Nedoporučujeme dodávat data ani v PSD., pokud se jedná o grafiku s texty.
Polepy vozů a výloh

Jedná-li se o texty, loga popř. kreslené obrázky, je nutné dodat grafiku tzv. ve vektorech, zde prosíme o dodání dat v

CDR., vždy v křivkách.

Budete-li si přát vytisknout samolepící fotografii, požadujeme fotografii dodat v elektronické podobě, v co nejvyšší kvalitě, a to ve standardních formátech jako

JPG., TIFF. nebo BMP.
Loga

Logo pro další použití prosíme dodat v jednom ze tří nejvhodnějších formátů, jakými jsou

CDR., AI. nebo EPS. Přípustný je také formát PDF.

V případě, že nám bude logo doručeno v jakémkoli jiném formátu, budeme pravděpodobně nuceni logo dle Vaší předlohy přepracovat.


Nebudete-li se vědět rady s přípravou dat, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme.